» » Науковці та випускники ЗУНУ отримали мікрогрант від Британської Ради у рамках Проєкту «Активні громадяни»

Дата: 15-04-2021, 15:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доктор економічних наук Віталій Письменний та випускник класичного університету Тернополя Сергій Коженівський   отримали мікрогрант на реалізацію проєкту «Цікава фінансова грамотність».

Спільно з ГО «Місто активних громадян» (м. Суми) буде розроблено нову настільну фінансову гру з основ управління особистими фінансами й розповсюджено її як подарунок серед загальноосвітніх навчальних закладах Тернопільської міської громади. Також проведено П’ятий Всеукраїнський форум з методики викладання фінансової грамотності.

На думку грантоотримувачів створення якісного освітнього продукту вдосконалить процес навчання фінансової грамотності у загальноосвітніх навчальних закладах. Граючи у розроблену в межах проєкту настільну фінансову гру, учні будуть освоювати фінансові знання, опановувати вміння і навики, навчаться культурі спілкування і поведінки. Адже ця гра включатиме в себе пізнавальний і виховний зміст, що дозволятиме інтегративно вирішувати завдання по формуванню основ фінансових знань.

До реалізації проєкту будуть залучені загальноосвітні навчальні заклади Тернопільської міської громади, в яких викладається предмет «Фінансова грамотність», а саме: ТНВК ШПЛ №2, ТЗОШ №4, ТНВК «Школа-ліцей» №6 ім. Назарія Яремчука, ТЗОШ №8, ТНВК ШЕЛ №9 ім. Іванни Блажкевич, ТЗОШ №10, ТЗОШ №16, ТЗОШ №19, ТЗОШ №25, ТЗОШ №28, Тернопільська класична гімназія, Кобзарівська ЗОШ, Чернихівська ЗОШ. Саме вони отримають у подарунок розроблену настільну фінансову гру.

Проєкт реалізується за підтримки Британської Ради в рамках Проєкту «Активні громадяни».