» » Юридичний факультет запрошує студентів на міжнародну наукову конференцію!

Юридичний факультет запрошує студентів на міжнародну наукову конференцію!

Дата: 16-04-2021, 10:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Юридичний факультет, Рада молодих вчених, Студентське наукове товариство та адміністрація Західноукраїнського національного університету запрошують Вас взяти участь у V Міжнародній науковій студентській конференції «Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської  молоді»,  яка відбудеться 12 травня 2021 року (в заочній формі).

Основні тематичні напрями конференції

1.      Розвиток держави і права в умовах європейської інтеграції: загальнотеоретичні аспекти та історичний досвід.
2.      Реформування правоохоронної і судової систем: український і зарубіжний досвід.

3.      Трансформації сучасної системи міжнародних відносин та Україна: міжнародно-правовий вимір.

4.      Приватно-правові аспекти реформування правової системи України.

5.      Правові основи господарської діяльності та фінансово-економічної безпеки.

За результатами конференції буде опубліковано збірник матеріалів.

Деталі в інформаційному листі:

Завантажити Переглянути онлайн