» » Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Дата: 16-04-2021, 16:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Облік і оподаткування»  Олену Бондарук та Анастасію Біляшевич із отриманням диплому ІІ ступеня!

15 квітня  2021 р. у Національному університеті "Чернігівська політехніка" відбулася підсумкова науково-практична конференція другого етапу ІІ туру конкурсу у форматі онлайн.

Студентки групи ОПД-42 факультету фінансів та обліку Олена Бондарук (голова студентської науки Західноукраїнського національного університету) та Анастасія Біляшевич охарактеризували найважливіші функції безпілотників, використання яких надасть можливість спростити процес отримання, обробки облікової інформації, яка стосується наявності, стану землі, обсягів виконання польових робіт. Окрім того, результати наукової роботи були не лише теоретично апробовані на міжнародній конференції The 5th International scientific and practical conference – Actual trends of modern scientific research‖ (November 8-10, 2020) Munich, Germany, а й впроваджено у практичну діяльність СОК «Файна поляна».

Щиро вітаємо переможниць та наукового керівника к.е.н., доцента кафедри обліку і оподаткування Наталію Зарудну із цим досягненням та бажаємо нових перемог!