» » І Міжнародна дискусійна платформа «Глобальні виміри розвитку країн у постпандемічному світі»

Дата: 26-04-2021, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету відбулася І Міжнародна дискусійна платформа «Глобальні виміри розвитку країн у постпандемічному світі», яка об’єднала шість кафедр інституту та науковців і практиків з 10 держав світу, в тому числі й з України.

Учасники обговорили питання трансформації політичних процесів, сучасні тренди глобальної економіки, бізнес-комунікацій ХХІ століття, регіональної політики в Європі, діалогів, протистоянь та викликів розвитку міжнародних відносин, перспективи розвитку туристичної та готельно-ресторанної галузі в постпандемічному світі.

Платформа є заходом нового типу, який поєднує викладачів, студентів,  іноземних партнерів з навчальних закладів та практиків, як з України, так і з-за кордону.

Дякуємо учасникам за змістовну дискусію і участь. За те, що незважаючи на пандемію, ми здатні об’єднуватися навколо спільних ідей та для вирішення проблем.

Чекаємо наступного року у квітні на ІІ Міжнародній дискусійній платформі!