» » Круглий стіл «Виклики функціонування системи соціального забезпечення в умовах соціально-економічних трансформацій»

Дата: 29-04-2021, 15:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 квітня 2021 року відбувся круглий стіл на тему «Виклики функціонування системи соціального забезпечення в умовах соціально-економічних трансформацій».

Засідання було особливим, адже головними доповідачами були студенти першого курсу факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету й учасники студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор»:  Роман Луковський, Марина Тверда, Анна-Марія Дишкант, Сніжана Тивонюк, Інна Андрощук, Діана Трачук. Обговорили низку проблемних питань щодо пріоритетів соціальної політики в Україні на сучасному етапі розвитку вітчизняної системи громадського забезпечення, надання державної допомоги малозабезпеченим сім'ям та забезпечення безробітних. Юнаки та дівчата презентували змістовні та цікаві доповіді, що слугували основою для ведення дискусії.

Модераторами заходу виступили викладачі кафедри фінансового менеджменту та страхування ЗУНУ: Надія Лубкей, Тетяна Письменна та Микола Стецько.

Учасники із нетерпінням чекають наступного засідання у травні!