» » І Міжнародна науково-практичної конференця «Інновації в освіті: перспективи розвитку»

Дата: 20-05-2021, 10:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 травня 2021 року науково-педагогічний колектив соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету із радістю зустрічав учасників І Міжнародної науково-практичної конференції  «Інновації в освіті: перспективи розвитку».

Для кафедри освітології і педагогіки ЗУНУ це дуже знаково, адже тут навчаються і виховуються майбутні фахівці на засадах цінностей поваги до особистості, доброзичливості й позитивного ставлення, довіри у відносинах, толерантності  та розуміння, діалогу. Тільки за таких умов зростає всебічно розвинена особистість, громадянин, патріот, який здатний на ризики та інноватику.

Учасниками конференції:

• Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти освіти України;
  • міжнародних партнери Словаччини, Польщі, Казахстану, Сполучених штатів Америки, а також Західноукраїнського національного університету!

Висловлюємо велике спасибі за вітання та змістовні виступи:

ректору Теологічного інституту Католицького університету в Ружомберку Петеру Майді,  доктору педагогічних наук, професору Католицького університету в Ружомберку Амантіусу Акім’яку,

професору, доктору наук Папського університету Яна Павла ІІ, в м. Кракові Владиславу Кєндзьолці, доктору наук, заступнику декана Вищої школи Менеджменту та Адміністрації, в м.Ополє Славоміру Сліві,  директору програм Україно-Американської асоціації працівників вищої школи Олені Сайтз-Долиняк.

Натхненними, мотиваційними, та актуальними були доповіді:

Ганни Рідкодубської – доктора педагогічних наук, професора кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету;

Ірини Шкіцької- доктора філологічних наук, професора кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Західноукраїнського національного університету;

Лариси Чумак – доктора педагогічних наук, доцента кафедри теорії й методики виховання, психології та інклюзивної освіти Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

Учасники конференції мали змогу ознайомитися із унікальним соціальним проєктом Олени Коваль «Життя без меж» – здобувача 1 курсу магістратури кафедри психології та соціальної роботи класичного університету Тернополя, який розкриває особливості у вихованні дітей з особливими потребами.

Усі мали змогу відвідати виставку до Дня Вишиванки, поспілкуватися і насолодитися чудовими картинами, вишитими бісером, автором якої є наша студентка Марія Радь.