» » Бібліотека – не тільки носій консервативних цінностей, але й сучасний бібліохаб

Бібліотека – не тільки носій консервативних цінностей, але й сучасний бібліохаб

Дата: 30-08-2021, 16:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно для студентів 6 курсу соціально-гуманітарного факультету, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа » та «Менеджмент соціокультурної діяльності» було проведено екскурсію Тернопільською обласною універсальною науковою бібліотекою, яка викликала у молоді неабиякий інтерес!

Юнаки й дівчата відвідали зали й ознайомилися із книжковими виставками, а працівники  розповіли про досвід в організації бібліотечної справи і переконали, що бібліотека – не тільки носій консервативних цінностей, але й сучасний бібліохаб.

Магістри набули навичок самостійного інформаційного пошуку в автоматизованих бібліотечних системах, базах даних і мережі інтернет та підвищили рівень інформаційної культури.