» » Адміністрація ЗУНУ привітала 44-ту окрему артилерійську бригаду імені гетьмана Данила Апостола

Дата: 9-09-2021, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Адміністрація Західноукраїнського національного університету  привітала 44-ту окрему артилерійську бригаду імені гетьмана Данила Апостола з нагоди 7-ї річниці з дня її створення. «Ваша праця є яскравим прикладом відродження та становлення українського війська, яке із кожним днем міцнішає, виявляючи мужність, відвагу та героїзм», - зазначається у вітальній адресі.

Професорсько-викладацький колектив класичного університету Тернополя висловлює щирі вітання у цей знаменний день, адже наша країна сильна духом та наснагою тих, на чиї плечі покладено святий обов’язок – захищати український народ. Відданість військових 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола обраній справі, уміння долати труднощі та перешкоди є надійними оберегами життя, здоров'я та добробуту наших громадян.

Нехай Ваша жертовність буде винагороджена повагою і довірою людей та стане гідним орієнтиром у вашій службі на благо нашої Батьківщини.

У заході взяли участь творчі колективи ЗУНУ, які  пісенними, поетичними й танцювальними  композиціями привітали присутніх. У  виконанні студентів Вікторії Шевчук, Тетяни Мужевич, Елеонори Атаманчук, гурту «Етноріка». Своє мистецтво дарували учасники студії «TNG dc», Дмитро Худик, Тетяна Шарган та наймолодша учасниця концерту Соломія Стельмах. Концертну програму провела чарівна Ксеня Кічак. Глядачі дякували артистам гучними оплесками.