» » Урочисте закриття Спартакіади працівників Державної податкової служби України

Урочисте закриття Спартакіади працівників Державної податкової служби України

Дата: 13-09-2021, 18:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у класичному університеті  Тернополя відбулося урочисте закриття Спартакіади працівників Державної податкової служби України. Оплесками вітали палких шанувальників спорту, сили духу, загартованості, утвердження людської краси, фізичного і духовного здоров’я. Вітальні слова прозвучали від  ректора Західноукраїнського національного університету Андрія Крисоватого, Голови Центральної Ради Всеукраїнської професійної спілки працівників органів Державної податкової служби Олександра Кислиці, начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайла Яцини та легендарного Олександра Салія.

Ректор Андрій Крисоватий промовив: «Упродовж кількох днів ми мали можливість переконатись, що учасники спартакіади Державної податкової служби України серцем віддані своїй справі. Вони продемонстрували результати багатомісячних наполегливих тренувань і довели, що злагоджена командна робота – це успіх будь-якої справи».

Також до вітального слова запросили голову Центральної Ради Всеукраїнської професійної спілки працівників органів Державної податкової служби України Олександра Кислицю та випускника ЗУНУ, першого іноземного професійного футбольного суддю Олександра Салія.

Усі команди отримали пам’ятні футбольні м’ячі із автографами гравців Національної збірної України серед ветеранів та медалі й дипломи за участь  у зональних змаганнях.

Західноукраїнський національний університет  завжди радо відчиняє двері своїм гостям. Саме у цей день  учасники творчих колективів ЗУНУ музичними композиціями та запальними танцями вітали переможців й учасників спартакіади працівників Державної податкової служби України. Нехай це свято стане для вас символом нових починань, мрій і вершин задля процвітання рідної України!