» » Професор ЗУНУ взяв участь у міжнародній конференції

Професор ЗУНУ взяв участь у міжнародній конференції

Дата: 15-09-2021, 14:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 6-7 вересня 2021 р. д.е.н., професор кафедри економіки та економічної теорії Західноукраїнського національного університету Олександр Длугопольський взяв участь у 16-й міжнародній конференції DisCo 2021 «Active learning in digital era: how digital tools promote a conscious, open-minded, creative and social-oriented thinking», яка відбувалась у м. Прага (Чеська Республіка). Олександр Володимирович виступив із доповіддю на тему «Implementation of distance learning technologies in higher education institutions under COVID-19 pandemic (case of Ukrainian universities)», в якій разом із колегами-співавторами розкрив особливості пристосування до нових умов функціонування освіти у дистанційному форматі на прикладі класичного університету Тернополя та провідних вишів України.