» » Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання

Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання

Дата: 15-09-2021, 13:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів економічних спеціальностей, які навчаються за програмами, орієнтованими на міжнародну економічну діяльність, до участі у конкурсному відборі на семестрове навчання у ІІ семестрі 2021-22 н.р. в Університеті прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди).

Усі необхідні документи просимо подати до 27 вересня 2021 року (перелік документів і додаткова інформація знаходяться нижче ).

Документи (скановані копії) подаються в електронному вигляді за адресою mev@wunu.edu.ua  ( у темі повідомлення вказати участь у конкурсному відборі на семестрове навчання).

За детальною інформацію звертатися до кафедри міжнародних економічних відносин (а. 1410, корпус № 1, тел.47-50-75).

Про час роботи відбіркової комісії буде повідомлено додатково.

Увага! На форму академічної мобільності можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження.

перелік документів
Завантажити Переглянути онлайн