» » Заступник декана юридичного факультету взяла участь у з’їзді представників юридичних зво

Дата: 16-09-2021, 14:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка відбувся з’їзд представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ. Делегатом від Західноукраїнського національного університету було обрано заступника декана юридичного факультету Світлану Мазепу.

За пропозицією учасників заходу до таємного голосування щодо колективу Ради прокурорів України було допущено: Ольгу Шило, Олега Скупінського, Ольгу Шайтуро. До відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження – Олександра Житного, Богдана Щура, Сергія Подкопаєва, Олену Захарову. Після чого призначено двох членів до складу Ради прокурорів України – Ольгу   Шайтуро, яка набрала 77 голосів та Ольгу Шило, за яку проголосувало 79 делегатів, та двох членів до відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження – Олександра Житнього (67 голосів), Олену Захарову (65 голосів).

З‘їзд відбувся за технічно-організаційної підтримки Тренінгового центру прокурорів України.