» » Професор ЗУНУ опонував дисертацію у Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем

Дата: 16-09-2021, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбувся захист кандидатської дисертації Євгена Водолазського на тему «Ефективні методи обчислення схожості зображень в метриці Фреше». Науковий керівник роботи доктор фізико-математичних наук, професор, головний науковий співробітник Михайло Шлезінгер.

Офіційним опонентом роботи був Олег Березький, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Західноукраїнського національного університету.

Науковці спеціалізованої вченої ради високо оцінили внесок наукових груп М. Шлезінгера й О. Березького, які мають світові досягнення у розробці нових методів і алгоритмів оцінки подібності зображень, що є теоретичною основою для розробки інтелектуальних систем технічного зору.