» » Дискусійна платформа «Україна vs Росія: чи можливий діалог?»

Дискусійна платформа «Україна vs Росія: чи можливий діалог?»

Дата: 20-09-2021, 11:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Живучи в період глобальних економічних та політичних змін в Україні та за її межами, ми прагнемо до якісного розвитку відносин з міжнародним співтовариством у всіх сферах. Тож, важливість спілкування в сучасній світовій спільноті важко переоцінити.

Інтерактивні інструменти та нові підходи до успішного ведення політичних (дипломатичних), економічних, військових, торгових, гуманітарних та кризових перемовин – нагальна потреба сьогодні українського суспільства.

У зв’язку із цим навчально-науковий інститут комунікацій презентує інноваційний проєкт – дискусійну платформу «Про головне з Гарі Табахом», метою якої буде залучення відомих світових лідерів політичної, військової, гуманітарної та бізнес-сфери для обговорення важливих гострих тем, що стосуватимуться миротворчості та безпеки у світі.

24 вересня 2021 року о 15.00 год. у залі електронних ресурсів Західноукраїнського національного університету Гарі Табах, американський військовий діяч, капітан І рангу ВМС США, проведе першу дискусійну платформу на тему  «Україна vs Росія: чи можливий діалог?»

Експертами дискусії виступлять:

Андрій Ілларіонов – економіст, політик, громадський діяч, доктор PhD,

Вадим Рахліс – професійний перемовник, директор Школи перемовин ННІК, доктор PhD,

Микола Лазарович – політолог, професор, учасник бойових дій, заслужений працівник освіти України.

Дискусійна платформа проводиться в межах реалізації освітньо-наукової програми «Перемовини та врегулювання конфліктів».

Робочі мови: англійська, українська, російська. Для зручності комунікації вестиметься професійний переклад.

Відповідальна за організацію заходу в. о. директора ННІК Оксана Коваль (+380969795012).