» » Посвята у першокурсники студентів спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний менеджмент»

Дата: 29-09-2021, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася посвята у першокурсники студентів спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний менеджмент» кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин       ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету .

Це був яскравий, насичений захід, наповнений позитивними емоціями, адже юнаки та дівчата приймали вітання від адміністрації інституту, професорсько-викладацького колективу, стейкхолдерів і колег із старших курсів.

Традиційну обов’язкову присягу склали міжнародники-економісти, задекларувавши дотримання принципів гуманності, доброчесності, вдосконалення та глобального мислення.

Щиро вітаємо молодь і бажаємо упродовж років навчання у класичному університеті Тернополя досягати нових вершин!