» » Запрошуємо студентів класичного університету Тернополя взяти участь у 14-наборі на Відкритий Університет Реформ

Дата: 10-09-2021, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Програма включає декілька аспектів: лекції про реформи від провідних експертів; практичні заняття з покращення навичок проєктного менеджменту, фандрейзингу, риторики тощо; стажування в організаціях громадянського суспільства чи державних структурах; реалізацію власних проєктів командами про реформи.

Спікерами ВУР стають провідні фахівці, що мають значний досвід у впровадженні змін – члени громадських організацій, народні депутати, міністри, представники органів державної влади.

Відбір проводиться на конкурсній основі. Участь у проєкті є безкоштовною.

Дедлайн подачі анкет: 24.09.2021 р.

Більше інформації ви зможете знайти за посиланням: https://cedem.org.ua/events/vur-14/

Проєкт реалізується Центром демократії та верховенства права.