» » Набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської мови

Набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської мови

Дата: 4-10-2021, 15:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підготовки до складання Кембриджських іспитів FCE (First Certificate in English) на рівень В2 та PET (Preliminary English Test) на рівень В1 навчально-науковим центром з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету триває набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення  англійської мови.

Запрошуються бажаючі з числа студентства та професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти м. Тернополя, а також школярі.

У випадку успішного складання зазначених вище екзаменів слухачі Центру іноземних мов ЗУНУ отримають відповідні міжнародні сертифікати без обмеженого терміну дії.

Усі охочі можуть надіслати до 13 жовтня 2021 року на електронну адресу: centrinozmov@wunu.edu.ua

- прізвище, ім’я, по батькові;

- академічна група;

- е-mail;

- мобільний телефон.

За додатковою інформацією можна звертатися у навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ЗУНУ за адресою:

м. Тернопіль, вул. Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107), тел.: (0352) 47-50-50*13-148 або 067-708-73-29;

e-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua.