» » Відбулися змагання з міні-футболу «Кубок декана – 2021»

Відбулися змагання з міні-футболу «Кубок декана – 2021»

Дата: 12-10-2021, 12:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулися змагання із міні-футболу  «Кубок декана – 2021» факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету. Участь взяли збірні команди студентів та викладачів  ФФО.

За результатами матчу молодь 4 курсу виборола головний кубок,   срібло - 2 курс, бронза – 1 курс. Переможців та призерів нагородив декан факультету фінансів та обліку - Андрій Кізима, який вручив спортсменам  традиційний кубок, медалі і грамоти. Варто зазначити, що юнаки й дівчата, які лише цього року вступили до класичного університету Тернополя були наполегливими та своєю впевненістю успішно продемонстрували можливості на футбольному полі ЗУНУ.

Також для учасників заходу Андрій Ярославович організував цікаву вікторину. Усі присутні мали змогу дізнатись цікаві факти про футбол як в Україні, так і за кордоном. За правильні відповіді молодь отримувала нагороди у вигляді прапора країни, яка була достовірним твердженням певного запитання.

Спорт – це не лише спосіб згуртування людей, а й відмінний засіб підвищення фізичного тонусу.