» » Результати проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія» у ТНЕУ

Дата: 14-02-2013, 15:13 | Автор: Кафедра економічної теорії

Протягом 13 лютого 2013 року у ТНЕУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», який організувала і провела кафедра економічної теорії. В олімпіаді взяли участь студенти ІІ–ІІІ курсів різних факультетів – фінансів (В. Войцешин – ст. гр. ФМО-22; М. Гушпіт – ст. гр. ФО-21; Х. Хома – ст. гр. ФО-22), міжнародного бізнесу та менеджменту (К. Вакуленко – ст. гр. МЕЄЕ-21; І. Логін, М. Домарецька – ст. гр. МЗЕД-21), комп’ютерних та інформаційних технологій (З. Ковенська, О. Ковальчук – ст. гр. ЕК-21), Україно-Нідерландського факультету економіки та менеджменту (М. Владика – ст. гр. МУН-31) та аграрної економіки і менеджменту (Ю. Рекрут – ст. гр. ОАПВ-31).

Упродовж двох годин студенти розв’язували тести та задачі з економічної теорії, макро- та мікроекономіки різних рівнів складності.

Журі у складі завідувача кафедри економічної теорії, д.е.н., професора В.В.  Козюка (голова журі), доцентів кафедри О.П. Шиманської, О.І. Заклекти, старшого викладача А.К. Поди визначили переможців олімпіади, якими стали:

І місце – Рекрут Юрій – ст. гр. ОАПВ-31 (керівник – доц. О.І. Заклекта);

ІІ місце – Вакуленко Катерина – ст. гр. МЕЄЕ-21 (керівники – ст. викладач А.К. Пода, доц. Л.А. Родіонова);

ІІІ місце – Войцешин Василь – ст. гр. ФМО-22 (керівники – доценти Л.А. Родіонова, Т.І. Вергелес).

Колектив кафедри економічної теорії вітає переможців та висловлює подяку усім учасникам олімпіади. Бажаємо подальших творчих успіхів, наукових пошуків і нових перемог!