» » Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15-02-2013, 10:28 | Автор:

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який в Україні відзначають 15 лютого,  була проведена військово-патріотична акція, в якій взяли участь студенти нашого університету. Зазначений виховний захід організували військовослужбовці-артилеристи спільно з представниками Тернопільської обласної організації ветеранів-учасників миротворчих операцій (голова – О.С. Кіндрат) і  Студентського військово-патріотичного та Історичного клубів ТНЕУ (керівники – доц. А.В. Грицьків та доц. М.А. Сивирин).

Студенти  ознайомилися з умовами проживання та харчування військовослужбовців, військовою технікою та зброєю, що належать до підрозділів Збройних Сил України. Вони  також відвідали музей Бойової слави військової частини, послухали про миротворчі місії з уст самих учасників миротворчих операцій.  Військовослужбовці провели для студентів екскурсію основними об’єктами військової частини, розповіли про умови та переваги контрактної служби у Збройних Силах України.