» » Викладачі ЗУНУ відвідали дитячий будинок у День Святого Миколая

Викладачі ЗУНУ відвідали дитячий будинок у День Святого Миколая

Дата: 20-12-2021, 14:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для кафедри бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу ННІІПІ ЗУНУ  є вже традицією кожного року відвідувати дитячі будинки у День Святого Миколая.

Напередодні свята  викладачі Ольга Завитій, Ірина Белова завітали до діток у Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, принесли солодощі, фрукти  від професорсько-викладацького колективу Західноукраїнського національного університету.

У закладі, який перебуває в обласному підпорядкуванню, виховується 30 дітей віком від 3-х років до повноліття. Основне завдання - надання дітям комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги, створення умов для здобуття освіти з урахування рівня їх підготовки, а також здійснення трудової адаптації дітей з урахуванням їх інтересів і можливостей.

Щиро вітаємо із Днем Святого Миколая і Новим Роком!  Бажаємо  добра, радості, благополуччя, миру, спокою у душі і Божого благословення.