» » Студенти ЗУНУ вивчали практичні аспекти застосування ПРРО і РРО у 2022 році

Студенти ЗУНУ вивчали практичні аспекти застосування ПРРО і РРО у 2022 році

Дата: 26-01-2022, 11:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для студентів освітньої  програми «Податкова справа», «Митна справа» та для молоді кафедри податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету було проведено практичне навчання щодо застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій.  Ментор заходу - головний державний інспектор управління електронних сервісів ГУ ДПС у Тернопільській області Катерина Соколова.

Грунтовний підхід до висвітлення окресленої тематики сприяв формуванню навчичок щодо сфери, обов'язку, відповідальності з використання ПРРО і РРО та щодо новацій, які впроваджені з 2022 року. Інтерактивна форма навчання дала можливість не лише дізнатися про зміни законодавства й особливості застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій і реєстраторів розрахункових операцій в бізнесі 2022 році, але й одразу продемонструвати та закріпити на практиці отримані знання.