» » Програма двох дипломів для студентів юридичного факультету ЗУНУ

Програма двох дипломів для студентів юридичного факультету ЗУНУ

Дата: 2-02-2022, 16:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

1 березня 2022 магістри 1 і 2️ курсу навчання спеціальностей «Право» і «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету ЗУНУ розпочинають паралельне навчання у Польському університеті (Вища школа управління охорони праці) за напрямами «Управління проєктами» та «Криміналістика» за програмою двох дипломів. Студентів очікує можливість вибору форми навчання (онлайн, офлайн), практика, воркшопи, стажування,  участь у програмах Еразмусу, семестрове навчання із отриманням стипендії у будь-якому університеті Європи, оплачуване стажування у будь-якій країні Європи.

Запрошуємо усіх охочих студентів класичного університету Тернополя до 5 лютого 2022 року подати заявку на участь у проєкті. Навчання проходитиме у дві сесії: з 28 лютого по 1 квітня 2022 року та з 6 березня по 31 березня 2023 року.

За додатковою інформацією звертатися до заступника декана юридичного факультету ЗУНУ Світлани Олегівни Мазепи:  intpolsveta@gmail.com