» » Відбудеться дискусійна платформа «Державна екологічна політика в контексті забезпечення сталого розвитку України»

Дата: 7-02-2022, 12:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У середу,  9 лютого 2022 року о 16:00 год у межах Школи лідерів ефективного управління та Екологічної школи з публічного управління сталим розвитком відбудеться дискусійна платформа «Державна екологічна політика в контексті забезпечення сталого розвитку України».

Спікер — народний депутат України, голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об'єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об'єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, кандидат біологічних наук Юлія Овчинникова.

Захід відбудеться на платформі ZOOM.

Ідентифікатор зустрічі: 779 212 0819

Пароль: 2022.