» » Зустріч із помічником Почесного консула Республіки Сенегал в Україні

Зустріч із помічником Почесного консула Республіки Сенегал в Україні

Дата: 17-02-2022, 10:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студенти та викладачі класичного університету Тернополя мали можливість поспілкуватися із  помічником Почесного консула Республіки Сенегал в Україні  Лілією Крисоватою.

Тема зустрічі «Культура їжі як впливовий чинник на розвиток міжкультурних відносин», адже кулінарна дипломатія допомагає встановлювати комунікацію між представниками окремих народів та об'єднувати спільноти.

У ході спілкування Лілія  розповіла про кулінарні традиції, що не втратили своєї актуальності в Україні, рецепти страв з різних куточків нашої держави, що відображають сьогоднішню гастрономічну культуру. На завершення молодь і викладачі взяли участь у інтерактивній грі Kahoot.

Кафедра міжнародного туризму і готельного бізнесу висловлює щиру подяку за організацію заходу директору навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Ірині Іващук та Лілії Крисоватій.