» » Випуск магістрів ОПП «Міжнародна економіка» ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина

Випуск магістрів ОПП «Міжнародна економіка» ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина

Дата: 17-02-2022, 10:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У  класичному університеті Тернополя  відбулося урочисте вручення дипломів магістрам освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

До випускників звернулися проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Миронівна Десятнюк, директорка ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина, Почесний консул Республіки Сенегал у м. Тернопіль Ірина Олегівна Іващук, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Роман Євгенович Зварич, завідувачка кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу Оксана Ярославівна Гугул, завідувачка кафедри міжнародної економіки Ірина Ярославівна Зварич.

Під час проведення урочистого вручення випускниця Тетяна Драпак висловила вдячність професорсько-викладацькому колективу за підтримку, допомогу студентам,  організацію цікавих заходів у стінах рідного закладу вищої освіти.

Святкову атмосферу створювали учасники творчих колективів Західноукраїнського національного університету.

Дорогі наші випускники, відкривайте успішні горизонти та досягайте нових вершин. Нехай вам щастить!