» » Колектив кафедри менеджмент, публічного управління та персоналу вітає своїх випускників-магістрів!

Дата: 23-02-2022, 10:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулося урочисте вручення дипломів магістрам- випускникам заочної форми навчання освітньо-професійних програм  «Менеджмент», «Менеджмент закладів охорони здоров’я», «Управління персоналом» і «Публічне управління та адміністрування».

Із вітальними промовами звернулися перший проректор Микола Іванович Шинкарик, директор навчально-наукового інституту новітніх інноваційних освітніх технологій ЗУНУ Святослав Васильович Питель, завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Михайло Михайлович Шкільняк, які побажали магістрам сил та наснаги для досягнення своєї мети, отримувати задоволення від своєї роботи та продовжувати вдосконалюватися.

До теплих слів долучилися гаранти освітньо-професійних програм д.е.н., доц. Руслан Ростиславович Августин (ОПП «Менеджмент») , д.е.н., доц. Алла Юріївна Васіна (ОПП «Публічне управління та адміністрування»), д.е.н., проф. Тетяна Леонтіївна Желюк (ОПП «Менеджмент закладів охорони здоров’я»).

Свою подяку Західноукраїнському національному університету та професорсько-викладацькому колективу висловили магістри: Андрій Лонгінович Надкевич - голова комісії з питань охорони здоров’я та реабілітації Українського фонду культури, к.м.н., лікар-вертибролог Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації, Віталій Володимирович Мариновський -  начальник Управління Держпраці у Тернопільській області, Вадим Леонідович Кравчук - заступник директора департаменту-начальник управління розвитку, планування та організаційно-фінансового забезпечення департаменту охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації.

Святкову атмосферу створили учасники творчих колективів класичного університету Тернополя.

Отож, цього року кваліфікацію магістра присвоєно 87 випускникам кафедри менеджменту,  публічного управління та персоналу заочної форми навчання, з них 23 отримали дипломи з відзнакою.