» » Колективу ЗУНУ передали естафету Всесвітньо-української акції «Запали свічку Миру»

Дата: 4-03-2022, 14:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні колективу Західноукраїнського національного університету діти та працівники Ukrainian Academy (м. Клівленд, США)передали естафету Всесвітньо-української акції «Запали свічку Миру».
Разом запалімо свічки, помолімося за захисників, за український народ, за свободу своєї Батьківщини, за мир у нашій державі. Віримо, що тільки об’єднавши наші серця, сили і прагнення, ми здолаємо ворога та здобудемо Перемогу.
Нехай запалена свічка миру береже кожного із нас, а світло, дивовижна енергія добра і любові, здолає всі кордони та принесе мир в Україну.
Університетська родина ЗУНУ передає естафету спільноті Хмельницького навчально-наукового інституту
Слава Україні!