» » До ЗУНУ надходять листи підтримки від закордонних університетів-партнерів

До ЗУНУ надходять листи підтримки від закордонних університетів-партнерів

Дата: 4-03-2022, 17:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ми дуже дякуємо усім іноземним колегам, які у важкий для України час висловлюють свою підтримку й бажання прискорити нашу перемогу. Ми цінуємо ваші зусилля в інформаційному просторі, які спрямовані на поширення правди про події в Україні.

Віримо, що спільними зусиллями ми зуміємо зупинити ворога, який має на меті захопити Україну та її народ.

Шановні друзі-науковці,

Ми з жахом стежимо за тим, що відбувається у вашому рідному домі.

Будь ласка, прийміть мої слова підтримки, ми з вами в наших думках і серцях!

Якщо ми можемо чимось допомогти, то ми це зробимо! Будь ласка, пам'ятайте про це!

Тримайтеся!

Ми віримо, що цей страшний сон закінчиться!

Від імені команди проєкту Академії ВСБ,

Кароліна Муха-Кусь

Дорогі друзі!

Ми з жахом стежимо за страшними подіями в Україні. Сподіваємося, що у вас і ваших студентів усе добре.

Як ваш університет-партнер, ми хотіли б запропонувати вам нашу підтримку. Будь ласка, зв’яжіться з Мір’яною в Міжнародному офісі або зі мною, якщо у вас є потреба. Ми раді допомогти, де це можливо.

Ми бажаємо вам всього найкращого і будемо раді почути від вас - навіть якщо це лише маленька ознака життя. Бо ми дуже хвилюємося!

З найкращими побажаннями

Кармен

Carmen Dahl, MSc
Leiterin
Kommunikation und Marketing

Universität Liechtenstein
Fürst-Franz-Josef-Strasse, 9490 Vaduz, Liechtenstein
Telefon +423 265 11 11, Direkt +423 265 11 09
Mobil: +41 78 667 88 11
carmen.dahl@uni.li

Заява щодо нинішньої війни в Україні

Це має на меті поінформувати всіх колег з БПУ про поточну ситуацію щодо Балтійської програми університетів (БПУ) як організації у світлі війни в Україні. БПУ рішуче засуджує вторгнення Росії в Україну і пропонує нашу щиру підтримку тим колегам і студентам, які найбільше постраждали від війни.

Останній тиждень Рада БПУ та координаційний секретаріат чекали чітких директив від Уппсальського університету та уряду Швеції щодо того, як може продовжуватися наша співпраця в рамках БПУ. Ми повинні були отримати чіткі директиви, оскільки БПУ є державним завданням в Уппсальському університеті.

Зараз ми отримали такі директиви:

Через війну в Україні уряд Швеції закликає вищі навчальні заклади припинити співпрацю з державними закладами Росії та Білорусі. Тому співробітництво БПУ з Росією та Білоруссю буде скасовано до подальшого повідомлення. Контракти БПУ між Уппсальським університетом та університетами-учасниками в Росії та Білорусі будуть призупинені.

Протягом тридцяти років БПУ розвиває мирне співробітництво, до якого входять усі країни регіону Балтійського моря. Місія БПУ – сприяння та підтримка академічного співробітництва – навряд чи може бути більш актуальною в роботі зі сталого розвитку в регіоні Балтійського моря. Нашою метою, як завжди, є підтримка ключової ролі, яку відіграють університети в демократичному, мирному та сталому розвитку.

Такий нищівний і трагічний розвиток подій, який ми зараз бачимо, відбувається вперше після закінчення холодної війни, коли були зроблені великі зусилля для розвитку миру, спілкування, взаєморозуміння та співробітництва в регіоні. Балтійська програма університетів була частиною цих зусиль – і буде.

Це величезна трагедія, що мир у регіоні Балтійського моря не зберігся.

Голова ради БПУ Олле Янссон, Уппсальський університет

Координаційний секретаріат, Мадлен Гранвік, Уппсальський університет