» » До ЗУНУ прибула гуманітарна допомога з міста-партнера Варшави

До ЗУНУ прибула гуманітарна допомога з міста-партнера Варшави

Дата: 7-03-2022, 13:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Польсько-українське наукове партнерство має давню і добру історію. Класичний університет Тернополя реалізує міжнародну співпрацю із численними університетами та організаціями Польщі.

І зараз, у складний час для українського народу, коли російські війська здійснили звірський напад на територію України, надзвичайну підтримку ми отримали саме від польських друзів.

Днями вантажівка з гуманітарною допомогою прибула до Західноукраїнського університету від Фонду Юліуша Словацького «Conviventia» у Варшаві.

Засоби гігієни та медикаменти для надання першої невідкладної допомоги будуть відправлені на передову та передані людям, які прибули на Тернопільщину з регіонів, де відбуваються бойові дії.

Колектив університету висловлює величезну вдячність пану Марціну Бакієвичу, керівнику фонду, та його команді за оперативність, підтримку та щиру дружбу!

Prawdziwa przyjaźń nie ma granic! Razem wygramy!

DZIĘKUJĘ BARDZO!!!