» » Результати інста-квізу до Дня народження Ліни Костенко

Результати інста-квізу до Дня народження Ліни Костенко

Дата: 22-03-2022, 10:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Єдине, що від нас іще залежить, - принаймні вік прожити як належить».

Дев‘ятнадцятого березня день народження зустрічала «залізна» жінка, геній слова та жива легенда - Ліна Костенко. Її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Тому з нагоди цієї події працівники відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету підготували інтерактив у вигляді інста-квізу з цікавими, творчими завданнями.

Близько трьохсот зацікавлених учасників відповідали на запитання, пов‘язані з життям та творчістю видатної Ліни Костенко. Прихильники поетеси роздумували над крилатими висловами, популярними поезіями, які надихають і змушують замислитися над вічними темами та фактами з життя відомої Ліни.

Переможцями конкурсу стали:
І - Лаврів Ілона, студентка юридичного факультету ЗУНУ
ІІ - Гураль Наталя, студентка факультету економіки та управління ЗУНУ
ІІІ - Юрків Христина, студентка факультету комп‘ютерних інформаційних технологій ЗУНУ

Щиро дякуємо за участь і проявлену цікавість до генія українського слова Ліни Костенко.
Слава Україні!