» » Декларація солідарності конференції ректорів австрійських університетів щодо війни в Україні

Дата: 23-03-2022, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Конференція ректорів австрійських університетів (RÖPH) різко засудила вторгнення Росії в Україну. Кожна війна пов’язана з невимовними людськими стражданнями з усіх боків, і тому її слід відкинути. Наша повна солідарність з постраждалим населенням. Як для асоціації 14 вищих навчальних закладів, для нас особливо важливо висловити нашу солідарність з українськими студентами, викладачами, науковцями та всіма членами українських університетів і коледжів.

Вищі педагогічні навчальні заклади утворюють незалежний сектор вищої освіти в Австрії та зосереджуються, зокрема, на сферах підготовки вчителів, шкіл, позашкільної освіти, викладання та навчання. Окрім науково-педагогічної діяльності, ми вважаємо своєю місією впливати на суспільство у ширшій сфері освіти та педагогіки. Тому ми підтримуємо проекти освітніх можливостей для студентів в Україні, а також для тих людей, які приїжджають до нас як біженці. RÖPH створює власну групу кризового управління в Україні, яка координує діяльність, проекти та петиції педагогічних навчальних закладів. Наша мета – допомогти. Особливо для дітей та молоді війна не повинна призводити до перерви в їхній освітній кар’єрі. Ми вдячні за вашу допомогу!
Rektor HS-Prof. Mag. Dr. Christoph Berger, MA
Rektor Univ.-Doz. Mag. Dr. Gernot Brauchle