» » Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід»

Дата: 28-03-2022, 19:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 березня 2022 р. відбудеться  ХV Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід», організована кафедрою міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

Пленарне засідання розпочнеться о 11.00:
- офлайн - Зал засідань ректорату (ауд. 1303)
- онлайн - платформа Zoom.

Запрошуємо усіх охочих долучитись!

ID конференції: 883 6581 6568

Все буде Україна!