» » Війна зробила нашу країну незламною, а наші серця — людянішими

Війна зробила нашу країну незламною, а наші серця — людянішими

Дата: 30-03-2022, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Багато родин знайшли свій прихисток у нашому рідному місті. Покинувши свої домівки, вони не залишилися одинокими під час війни. Волонтери класичного університету Тернополя допомагають переселенцям з харчуванням, речами першої необхідності, медикаментами.

Пані Оля приїхала з Вугледару, Донецької області, й зустріла тут своє 86-річчя. Вона пережила дуже багато: Велику вітчизняну війну, війну на сході України, окупацію в Донецьку. Ця життєрадісна жінка — білоруска, яка все своє життя працювала медичною сестрою. Працівники та викладачі навчально-наукового інституту ім. Б. Д. Гаврилишина прийшли привітати з Днем народження цю чудову людину, яка подякувала за смаколики та подарунки. Це, здавалося б, дрібниці, але не для тих людей, які хочуть відчути смак звичайного мирного життя.

Україна переможе, бо віра українців — непохитна!