» » Чергова гуманітарна допомога від університетської спільноти класичного університету Тернополя відправлена у Миколаївську область

Дата: 9-04-2022, 13:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університетська спільнота Західноукраїнського національного університету спрямувала чергову гуманітарну допомогу жителям Миколаївської області. Кожного тижня волонтерський центр класичного університету Тернополя відправляє ліки та речі першої необхідності українцям, які знаходяться в складних умовах, внаслідок війни з окупантом. Наша допомога - це порятунок для тисяч мирних жителів, які не мають їжі та медикаментів. Як зазначив ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий, ми працюємо кожного дня для того, щоб Україна вистояла та перемогла.
Віримо, що ми зможемо таким чином підтримати жителів Миколаївської області.

Усе буде Україна!