» » ЗУНУ реалізовує заходи щодо диверсифікації джерел енергетичної безпеки держави

ЗУНУ реалізовує заходи щодо диверсифікації джерел енергетичної безпеки держави

Дата: 18-04-2022, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Викладачі та студенти навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету провели другий етап закладання агроценозів біоенергетичних культур (верби енергетичної та тополі швидкоростучої) у межах демополігону кафедри агробіотехнологій. Інтродуковані новітні сорти зазначених культур є найбільш придатною сировиною для виробництва твердих видів біопалива.
Вирощування біомаси високопродуктивних біоенергетичних культур, дослідження її технологічних показників якості та використання біопалива дозволять поповнити енергобаланс підприємств і регіонів, що значно знизить енергетичну залежність від імпортованого викопного палива.