» » Західноукраїнський національний університет з перших днів війни став прихистком для багатьох родин

Дата: 22-04-2022, 17:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет з перших днів війни став прихистком для багатьох родин, які постраждали внаслідок бойових дій агресора. За весь час класичний університет Тернополя прийняв понад 2 000 осіб. Люди проживають різний період часу: одні повертаються додому, а інші знову приїжджають. Університетський колектив забезпечив максимально комфортні умови проживання, створив нові харчоблоки та обладнав технічні кімнати. З умовами перебування людей в закладі вищої освіти ознайомився заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко. Він поспілкувався із сім'ями з Маріуполя та побував у кімнатах, де вони проживають . Волонтери ЗУНУ забезпечують харчуванням та допомагають в психологічній адаптації. Для дітей проводяться майстер-класи з писанкарства та арт-терапії. Віримо, що війна закінчиться й українські родини повернуться додому, щоб бути разом із рідними та близькими.