» » Науковий гурток з міжнародного та європейського приватного права

Науковий гурток з міжнародного та європейського приватного права

Дата: 26-04-2022, 13:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти спеціальностей "Право" та "Міжнародне право" Західноукраїнського національного університету обговорили проблемні питання міжнародного та європейського приватного права у межах функціонування наукового гуртка кафедри міжнародного права та міграційної політики.
Керівники гуртка, доценти кафедри міжнародного права та міграційної політики Саванець Людмила Михайлівна та Поперечна Ганна Михайлівна презентували актуальні проблемні питання приватного права, запропонували студентам обрати напрямки наукових досліджень.

Учасники заходу обговорили актуальні питання міжнародного та європейського приватного права, визначили пріоритетні напрямки наукових досліджень студентів, розглянули методику написання студентських наукових робіт, тез доповідей на конференціях, оголосили найближчі актуальні конференції на яких студенти можуть представити свої наукові доробки.
Бажаємо студентам та викладачам плідної наукової роботи!