» » Студенти ЗУНУ зайняли призові місця на Міжнародному конкурсі «Змагаймось за нове життя - 2022»

Дата: 28-04-2022, 10:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завершився ІІ Міжнародний конкурс «Змагаймось за нове життя - 2022», присвячений Лесі Українці. У ньому взяли участь понад 7,5 тис. юнаків та дівчат з усіх областей України, а також з Естонії, Киргизії, Молдови, Туреччини, Іспанії. Конкурс проходить щорічно як творче змагання молоді за номінаціями: «декламація», «інсценізація», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «вокал». Молодь Західноукраїнського національного університету активно взяла участь у попередньому відборі до Конкурсу, який організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ЗУНУ. Згодом дві творчі роботи студентів вишу представили класичний університет Тернополя безпосередньо в Конкурсі. Дві роботи - і дві перемоги! Вітаємо Тетяну Мужевич (ФКЕПІТ) та Володимира Дячука (ФФО) за зайняте перше місце в номінації «аудіовізуальний твір» (художній керівник Борис Салабчук) та Вікторію Свирид (ННІМВ ім. Б.Гаврилишина) за зайняте третє місце в номінації «твір» (художній керівник Алла Бінцаровська).
Радіємо за переможців і зичимо їм нових творчих злетів та вагомих досягнень!