» » Результати конкурсного відбору на участь студентів у Літній школі «Культура і суспільство»

Дата: 1-06-2022, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Результати конкурсного відбору на участь студентів у Літній школі «Культура і суспільство» в Університеті прикладних наук  (Потсдам, Німеччина) /(University of Applied Sciences Potsdam), у період з 12 по 25 вересня 2022 року.
Раді вітати студентів, які успішно пройшли відбір та рекомендовані до участі у Літній школі в Університеті прикладних наук.
1. Інна ЧОРНІЙ (студентка 2 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад», ННІМВ ІМ. Б.Д. Гаврилишина)
2. Тамара МЕЛІШКЕВИЧ (студентка 2 курсу спеціальності «Правова журналістика», Соціально-гуманітарний факультет)
3. Світлана КВАСНИЦЬКА (студентка 2 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад», ННІМВ ІМ. Б.Д. Гаврилишина)
4. Кароліна СВИДА (студентка 2 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад», ННІМВ ІМ. Б.Д. Гаврилишина)
5. Юлія РОМАНЧАК (студентка 2 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад», ННІМВ ІМ. Б.Д. Гаврилишина)
У конкурсному відборі взяли участь 10 осіб. Студентам, які не потрапили у список рекомендованих учасників Літньої Школи, запропоновано подати документи для конкурсного відбору на участь у Молодіжному Форумі у Австрії, що проходитиме з 4 по 8 липня 2022 року.