» » Абітурієнти завітали на День відкритих дверей факультету фінансів та обліку!

Абітурієнти завітали на День відкритих дверей факультету фінансів та обліку!

Дата: 10-06-2022, 16:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у класичному університеті Тернополя відбувся День відкритих дверей факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

Ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий, звернувшись до абітурієнтів, зазначив: «Сьогодні ви маєте унікальну можливість обирати шлях свого майбутнього, адже перед вами відкриваються нові життєві обрії. Ваше покоління – це прогресивні особистості, які готові змінювати світ, досягати поставлених цілей, реалізовувати свій потенціал в Україні. Наша держава плекає нову генерацію патріотів, тому нехай вибір професії стане вашим першим кроком до успіху!»

У ході зустрічі юнаки та дівчата зустрілися із адміністрацією вишу, поспілкувалися із деканом ФФО Андрієм Кізимою, відповідальним секретарем приймальної комісії ЗУНУ Антоном Шевчуком, викладачами і студентами, ознайомилися із особливостями цьогорічного вступу, освітніми програмами, спеціальностями, можливостями працевлаштування.

Обирай перспективне та приєднуйся до дружньої спільноти факультету фінансів та обліку ЗУНУ!