» » Учасники творчих колективів завітали до Кризового центру для літніх людей

Учасники творчих колективів завітали до Кризового центру для літніх людей

Дата: 23-06-2022, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кризовий центр для літніх людей - це місце, де полегшують біль і страждання. До початку повномасштабної війни цей заклад був розташований під Києвом, але ще у березні, у зв’язку із ворожими обстрілами, мешканців центру евакуювали у с. Підлісне на Бережанщині, де вони перебувають сьогодні.

З ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету, студенти - учасники творчих колективів приїхали сюди, аби подарувати частинку себе і своєї творчості тим, хто цього потребує. Ілона Дядьо, Володимир Дячук, Елеонора Атаманчук, Вікторія Шевчук зігріли пацієнтів кризового центру щирими українськими піснями.

Мешканці та адміністрація закладу запрошували студентів ЗУНУ приїжджати частіше - з добрим настроєм, новими піснями і вірою в перемогу!