» » Відбудеться церемонія закриття Третьої Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way»

Дата: 17-07-2022, 12:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 липня о 10.00 год відбудеться церемонія закриття Третьої Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way», яка функціонувала два тижні на базі навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету.

Цьогорічна школа була дуже несхожою на попередні дві: більше фахових спікерів, глибші теми, цікаво та експертно про перемовини та медіацію.

Але найголовніше не це. Було відчуття цінності моменту, щастя у можливості працювати, навчатися та спілкуватися, вдячності за кожен подарований Богом день. А ще було багато підтримки та щирих сліз під час хвилини мовчання, під час висвітлення тем про стратегії ведення військових перемовин та розвиток резильєнтності в умовах війни.

Тож, з Божою допомогою сподіваємося завтра на ще одну зустріч з учасниками, спікерами та організаторами Третьої Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way».

У фокусі програми:

Оголошення переможця розіграшу сертифікатів на безкоштовний курс «Медіація. Базовий курс» в Нідерландській бізнес-академії.

Оголошення переможця сертифікату на безкоштовний модуль комерційного курсу «Переговори та медіація» у ЗУНУ.

Щирі напуття учасникам від керівників та координаторів проекту.

Вручення учасникам сертифікатів про міжнародне стажування.

Професійний нетворкінг у колі добрих людей, світлих емоцій, щирої дружби та міцного єднання.

Тримаймося разом заради перемоги правди над несправедливістю, миру над війною, слова над зброєю.

Маємо вистояти!