» » Творчі колективи ЗУНУ створили святкову атмосферу в Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі

Дата: 1-10-2022, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Напередодні дня працівників освіти творчий колектив Західноукраїнського національного університету побував зі святковою концертною програмою в Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі.
Цьогоріч добре, світле, шляхетне свято освітян проходить в особливих умовах, в жорстоких реаліях війни.
Свої патріотичні мистецькі дарунки присутнім дарували учасники творчих колективів, студенти ЗУНУ Вікторія Шевчук, Олег Левицький, гурт «Галичанка», Ірина Гонташ, Оксана Кічак і наймолодша учасниця концерту, учасниця гурту «Краплинки» Антоніна Зелена.
Війна неодмінно закінчиться. І буде мирна весна - із зустрічами, обіймами, новими успіхами й перемогами освітян та їхніх вихованців.