» » Гостьова лекція громадського діяча Косми Колодзєя «Особливості системи охорони здоров'я в Республіці Польща»

Дата: 6-10-2022, 10:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Триває п’ятий цикл Школи лідерів ефективного управління кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету.

У понеділок, 10 жовтня 2022 року о 16:00 год відбудеться гостьова лекція громадського діяча, асистента кафедри консервативного медсестринства Collegium Medicum у Бидгощі Університету Миколая Коперника в Торуні (Республіка Польща), доктора наук Косми Колодзєя (dr Kosma KOŁODZIEJ) «Особливості системи охорони здоров'я в Республіці Польща».

Запрошуємо слухачів освітньої програми «Менеджмент закладів охорони здоров’я» спеціальності «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти долучитися до спілкування. Також лекція буде цікавою для студентів та аспірантів інших освітніх програм за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент».

Захід відбудеться на платформі ZOOM.

Ідентифікатор зустрічі: 779 212 0819; пароль: 2022.

Долучайтеся!