» » Відбудеться зустріч «Глобальні цілі сталого розвитку у регіональній політиці України»

Дата: 17-10-2022, 10:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчальна лабораторія «Міжнародна студія сталого розвитку» кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує взяти участь у науковій дискусії з проблематики сталого розвитку, яка відбудеться 17 жовтня 2022 року о 14:25 год.

Головний корпус, аудиторія № 1302.

Гість зустрічі – Олександр Білан, завідувач сектору державного екологічного нагляду (контролю) надр, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області.

Тема заходу - обговорення актуальних проблем та перспектив регіональної політики у контексті реалізації глобальних цілей сталого розвитку.

Долучайтеся!