» » Триває щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Дата: 29-09-2022, 10:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатор - Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами  влади, Київським міським будинком учителя. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі: індивідуальні і групові проекти.

Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурсні роботи учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня поточного року. Протягом грудня-січня журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців.

Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня, якщо дозволятимуть безпекові умови.

_10118071.pdf
Завантажити Переглянути онлайн