» » Відбудеться вебінар «Mixed-abilities solutions for grades 10-11 learners»

Відбудеться вебінар «Mixed-abilities solutions for grades 10-11 learners»

Дата: 24-10-2022, 10:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах співпраці навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету з представництвом Macmillan Education Ukraine для підтримки вчителів англійської мови та учнів України, 24 жовтня 2022 року о 15:00 год відбудеться вебінар «Mixed-abilities solutions for grades 10-11 learners».

Поговоримо про ефективну організацію роботи у класі з різним рівнем учнів та практичні поради щодо цього, прийоми ефективної адаптації навчальних ресурсів до груп з різним рівнем, ексклюзивні новинки у підручнику «Get 200 (New Edition)».

Кожен учасник навчально-методичного онлайн-семінару отримає сертифікат  та корисні матеріали для проведення уроків.

Участь у заході безкоштовна. Для реєстрації необхідно заповнити анкету учасника за посиланням (через Google):

За детальною інформацією звертатися у центр з вивчення іноземних мов ЗУНУ: тел.: 067-708-73-29; e-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua.