» » Зустріч студентів із представниками NRG ТОВ «Енерджі інжинірингова компанія»

Зустріч студентів із представниками NRG ТОВ «Енерджі інжинірингова компанія»

Дата: 1-11-2022, 14:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулася зустріч представників групи компаній NRG ТОВ «Енерджі інжинірингова компанія» зі студентами 1 курсу освітньої програми «Міжнародна економіка» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

Головною темою обговорення були цілі діяльності NRG, а саме:

-  розвиток, популяризація та стале використання  альтернативних видів енергетики в Україні відповідно до світових тенденцій;

-  інноваційна сонячна станція Smartflower;

-  будівництво об'єктів нерухомості, у тому числі їх проєктування та дизайн;

-  забезпечення комплексного обслуговування, гарантійна та сервісна підтримка;

-  безкоштовний мобільний додаток «Продукти» - соціальний проєкт заснований на волонтерських принципах та засадах.

Під час обговорень працівники компанії поділилися своїми знаннями та набутим досвідом із студентами. У ході спілкування відбулася жвава дискусія щодо розглянутих тем.

Впевнені, що цей день всі учасники зустрічі провели з користю, позитивними емоціями та новими знайомствами для подальшого спілкування.