» » Співпраця з ГУ ДСНС України у Тернопільській області

Співпраця з ГУ ДСНС України у Тернопільській області

Дата: 14-11-2022, 19:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий та начальник Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей домовились про розробку та реалізацію освітніх програм, курсів, проєктів, залучення провідних фахівців ГУ ДСНС України у Тернопільській області до освітнього процесу, проходження студентами практики та стажувань в установі.

Підписаний документ передбачає підтримку та розвиток ділових зв’язків між установами, організацію лекцій, семінарів, дискусійних платформ спільне проведення підготовки студентів з елементами дуальної форми здобуття вищої освіти, залучення працівників ГУ ДСНС України у Тернопільській області у якості зовнішніх стейкхолдерів.

Переконані,  співпраця буде плідною й результативною!